קצת עלי

הי, אני שרון שחף, ואני שמחה שאתם כאן!

מאז 2008 אני מלווה אנשים בתהליכי אימון והתעוררות רוחנית בשיטת עבודה ייחודית, אותה אני מכנה 'אימון רגשי'.

ספרי '100% בחירה' מאגד את הידע הרב שצברתי במשך השנים, ומציג גישה חדשנית, שאינה נסמכת על שיטות קיימות, להשגת חופש אישי, אושר והצלחה. 

בחיי האישיים, כמו גם בעבודה עם לקוחותיי, וכך גם בספר, מנחה אותי דבר אחד – לספק תשובה מעשית שתאפשר לכל אדם שמוכן לכך להשיג את מה שהשגתי בעצמי; אף שתמיד הייתי אדם חזק שהשיג לא מעט, במשך שנים נשאתי מטענים של כעס ומרירות. לא משנה מה השגתי מעולם לא הייתי ממש מרוצה, ותמיד חייתי בהמתנה לדבר הבא שאמור היה להציל אותי מעצמי ולהפוך אותי מאושרת. הייתי נעלבת מכל שטות ומהר מדי הייתי מאבדת שליטה על תגובותיי. במשך שנים ניסיתי לשנות זאת, ואף שהתנסיתי בכל השיטות הידועות, הדפוסים המעכבים צצו שוב ושוב בחיי.

אך למרות שמאמציי לא נשאו פרי בתוכי ידעתי שזה רק עניין של זמן עד שאמצא את הדרך שתאפשר לי להפוך לאדם שתמיד חלמתי להיות, ושהיא תהיה מהירה ופשוטה. ואכן במהלך שנת 2008 התחלתי לגבש וליישם את התובנות המוצגות בספר וחיי השתנו מקצה לקצה!

מאז עבדתי עם מאות לקוחות שיישמו את עקרונות השיטה בחייהם והגיעו להישגים יוצאי דופן.
להלן הסיפור של כמה מהן:

למדתי ששינוי, בדיוק כפי שתמיד האמנתי, לא צריך להיות כרוך בעבודה קשה או לקחת שנים על גבי שנים… וכעת אני שמחה להזמין אתכם לקחת צעד פשוט, ובאמצעות קריאת הספר להצטרף אלי למציאות הרבה יותר נעימה, פשוטה ומאושרת.

שלכם,
שרון